Nowoczesny transport osobowy z Bydgoszczy do Niemiec. 

tel

Przewozy osób busem do Niemiec pod wskazany adres z Bydgoszczy. Proponujemy komfortową podróż nowoczesnymi, dobrze wyposażonymi pojazdami. Nasi partnerzy zapewniają bezpieczeństwo, komfort i dogodne ceny. Busy do Niemiec z Bydgoszczy to popularna usługa ponieważ istnieje możliwość indywidualnego ustalenia miejsca wyjazdu i celu.

Zadzwoń: 512 109 723 lub napisz:

 

Uwaga: kontaktując się telefonicznie lub poprzez formularz jednocześnie oświadczasz że zapoznałeś się i akceptujesz regulamin.

Transport osobowy busami to coraz wygodniejsza forma podróży. Samochody są wyposażone często w WC, TV, WI-FI, klimatyzację.

Busy do Niemiec z Bydgoszczy – bezpieczna podróż

Priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo. W busie jest zawsze co najmniej 2 kierowców. Zachowywane są dopuszczalne czasy pracy. Auta są w bardzo dobrym stanie technicznym, przystosowane do długich tras.

Tradycyjnymi kierunkami są miasta: Berlin, Drezno, Frankfurt, Monachium, Bonn, jednak cel podróży ustalany jest indywidualnie i miejscem docelowym może być każda miejscowość w Niemczech, nawet ta najdalej położona.

bretten
Transport busem może odbyć sie również do mniejszych miejscowości, np.: Bretten.

Aby ustalić termin i miejsca odjazdu i adres docelowy prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 512 109 724 lub poprzez formularz.

busydoniemieczbydgoszczy
Busy do Niemiec Z Bydgoszczy

Zapraszam!

zdjęcie: WPCOM/Heb
Reklamy